+48 58 345 23 16

pon.-pt. 8:00 - 16:00

Cios Fit
Numer katalogowy:

Dostępność: +48 58 345 23 16

Krótki Opis

Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów firma Siemens stworzyła cyfrowy aparat rentgenowski typu ramię C Cios Fit, które oferuje kompromis pomiędzy wysoką jakością urządzenia a przystępną ceną.

Coraz więcej placówek weterynaryjnych decyduje się do wprowadzenia do swojej oferty zabiegów chirurgicznych, które często wymagają wykorzystania specjalistycznej aparatury rentgenowskiej.

Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów firma Siemens stworzyła cyfrowy aparat rentgenowski typu ramię C Cios Fit, które oferuje kompromis pomiędzy wysoką jakością urządzenia a przystępną ceną. Oparty o trwałą konstrukcję system wyposażono w najnowocześniejszą technologię obrazowania oraz innowacyjną koncepcję "touch-and-play". Cios Fit może pomóc w poprawie jakości opieki, osiąganiu spójnych wyników i wydajnej pracy. To system, na którym można polegać - na wymagającym bloku operacyjnym.

 • Krystalicznie czyste obrazy dzięki technologii klasy premium

Stała, najlepsza w swojej klasie jakość obrazu pomaga wyraźnie oglądać nieruchome i ruchome struktury anatomiczne oraz implanty i śruby dzięki 24'' wyświetlaczowi LED o wysokiej rozdzielczości.

 • Prostota użytkowania

Cios Fit jest oparty na koncepcji "touch-and-play", co zapewnia prostotę użytkowania. Inteligentne funkcje użytkowe, takie jak oznaczone kolorami osie i hamulce, szybkie uruchamianie trwające 40 sekund i większa przestrzeń robocza umożliwiają personelowi pomocniczemu łatwą obsługę systemu w celu uzyskania spójnych wyników i większej wydajności podczas codziennej pracy.

 • Wysoki czas bezawaryjnej pracy dzięki trwałej konstrukcji

W celu zapewnienia dodatkowej trwałości, wrażliwe elementy systemu zostały zastąpione odporną na wstrząsy konstrukcją z kart SD umieszczoną w łatwym do transportu wózku o niewielkich rozmiarach. Wytrzymały i lekki system posiada również dodatkowe funkcje, takie jak konstrukcja odporna na gryzonie i wodoodporny przełącznik nożny.

Dane Kontaktowe

 • icon
  MKJ Radiologia Sp. z o.o.,
  ul. Sucha 16, 80-531 Gdańsk.
 • icon
  +48 58 345 23 16