+48 58 345 23 16

pon.-pt. 8:00 - 16:00

Aparat USG Siemens Acuson Juniper
Numer katalogowy:

Dostępność: +48 58 345 23 16

Krótki Opis

System ultrasonograficzny ACUSON Juniper™ to system o wysokiej wydajności, działający w ramach usług wspólnych. Można nim wykonać badanie obrazowe prawie każdego pacjenta, niezależnie od jego wymiarów, masy ciała i kondycji - z ogromną wiarygodnością diagnostyczną.

System ultrasonograficzny ACUSON Juniper™ to system o wysokiej wydajności, działający w ramach usług wspólnych. Można nim wykonać badanie obrazowe prawie każdego pacjenta, niezależnie od jego wymiarów, masy ciała i kondycji - z ogromną wiarygodnością diagnostyczną. Dysponuje zaawansowanymi aplikacjami i jednocześnie jest jednym z najmniejszych systemów ultrasonograficznych w branży. Mieści się niemal w każdym gabinecie rentgenowskim, ponieważ jest nawet o 36% mniejszy i waży średnio o 27% mniej niż inne konwencjonalne systemy tej klasy.

Architektura systemu

Prosty i intuicyjny interfejs użytkownika bazujący na „home-base design” zmniejsza ilość wykonanych ruchów podczas badania i pozwala na łatwiejsze wykorzystanie pamięci motorycznej podczas używania urządzenia. W pełni zdigitalizowane procesowanie sygnału i formatowanie w technologii multi-beam dostarcza najlepszego w swojej klasie obrazowania we wszystkich trybach i pozwala na bezproblemowe łączenie funkcji i opcji.

Połączenie formy z funkcjonalnością

System ultrasonograficzny ACUSON Juniper zaprojektowano od podstaw, aby poprzez najwyższą jakość sygnałów nadawczo-odbiorczych i eliminację zakłóceń uzyskać niespotykaną jakość obrazowania. Dzięki klinicznej wszechstronności oraz wiodącemu w branży obrazowaniu elastograficznemu aparat ACUSON Juniper umożliwia rozszerzenie klinicznych badań ultrasonograficznych dla prawie wszystkich pacjentów.

Przestrzeń zajmowana przez urządzenie

Niewielkie wymiary, łatwość manewrowania: nieograniczona wszechstronność.

Panel sterowania

Szeroki monitor, duży panel dotykowy, intuicyjny interfejs: możliwość dostosowania do potrzeb użytkownika.

Obudowa

5 aktywnych portów głowic oraz port CW, krótki czas uruchamiania: maksymalna wydajność.

Konstrukcja

Liczne zaczepy na kable, bogaty wybór dostępnych akcesoriów: konstrukcja o charakterze całościowym.

Tryb B

Wysoka rozdzielczość kontrastowa, jednorodny obraz: wysoka jakość diagnostyczna.

Kolor

Wysoka wrażliwość kolorystyczna, płynny przepływ dynamiczny: fantastycznie odwzorowane szczegóły kliniczne.

Aplikacje

Najlepsze w tej klasie badanie elastograficzne, ciągła automatyzacja: konfigurowalny schemat badania.

Głowice

  • 13L4, Głowica Linear, Array

Szerokopasmowa głowica liniowa, o paśmie podstawowym 4 - 12 MHz, z możliwością obrazowania trapezoidalnego. Głowica przeznaczona jest do obrazowania małych narządów (tarczyca, piersi, jądra), układu mięśniowo-szkieletowego, naczyń (P-Vascular, C-Vascular), a także do badań dla medycyny ratunkowej.

  • 11M3 Głowica Microconvex Array

Szerokopasmowa głowica mikrokonweksowa, o paśmie podstawowym 3 – 11 MHz. Głowica przeznaczona jest do badań mózgowo-naczyniowych oraz neonatologicznych badań: kardiologicznych, jamy brzusznej tarczycy i głowy.

Dane Kontaktowe

  • icon
    MKJ Radiologia Sp. z o.o. Sp. k.,
    ul. Sucha 16, 80-531 Gdańsk.
  • icon
    +48 58 345 23 16