+48 58 345 23 16

pon.-pt. 8:00 - 16:00

Aparat USG Siemens Acuson NX3 Elite
Numer katalogowy:

Dostępność: +48 58 345 23 16

Krótki Opis

System ACUSON NX3 Elite jest wszechstronną platformą ultrasonograficzną zaprojektowaną w sposób umożliwiający rozbudowę wraz z ewolucją potrzeb użytkownika.

System ACUSON NX3 Elite jest wszechstronną platformą ultrasonograficzną zaprojektowaną w sposób umożliwiający rozbudowę wraz z ewolucją potrzeb użytkownika. Wszystkie cechy systemu, począwszy od inteligentnej konstrukcji do łatwej aktualizacji oprogramowania, współdziałają ze sobą tak, by system spełniał Państwa potrzeby w zakresie obrazowania na wiele lat. 

See more. Do more. Scan more.

System ultrasonograficzny ACUSON NX3 jest potężną i wydajną platformą o wyjątkowych parametrach użytkowych. Dzięki udoskonaleniu obsługi, optymalizacji parametrów obrazowania oraz dostępności rozbudowy jest to nowoczesny system, który otwiera przed użytkownikiem możliwość osiągnięcia efektywności diagnostycznej na najwyższym poziomie.

 

A smart way of scanning

Siemens ACUSON NX3 oferuje zawansowane rozwiązania w zakresie obsługi, których celem jest zapewnienie powtarzalnych i dokładnych wyników w nawet najbardziej zaawansowanych aplikacjach klinicznych. Ilość naciśnięć klawiszy została zmniejszona o 28%, natomiast liczba ustawień konfigurowalnych przez użytkownika jest trzykrotnie większa niż w tradycyjnych systemach. W rezultacie system ultrasonograficzny ACUSON NX3 jest szybszy i bardziej intuicyjny niż tradycyjne systemy i umożliwia dostosowanie parametrów użytkowych do konkretnych specjalizacji klinicznych.

 

Automatyzacja i uproszczenie badania dzięki zaawansowanym opcjom personalizacji panelu sterowania

Zaprojektowany tak, by zapewnić maksymalną elastyczność, system ACUSON NX3 oferuje intuicyjny interfejs konfigurowalny przez użytkownika, który pozwolił na redukcję o 28% ilości naciśnięć klawiszy oraz 3x większą liczbą ustawień personizujących niż w konwencjonalnych aparatach ultrasonograficznych.

 

Sprawne wykonanie badania dzięki innowacyjnie prostej obsłudze

Dzięki naszej wyjątkowej aplikacji automatycznych pomiarów położniczych syngo® Auto OB, standardowe pomiary anatomiczne mogą być wykonywane nawet o 75% szybciej niż do tej pory.

 

Zwiększenie skuteczności poprzez zaawansowane technologie i obrazowania

System ACUSON NX3 jest wyposażony w największy monitor w swojej klasie (21,5”) oraz głowicę endokawitarną 220°, które zwiększa pole widzenia nawet o 75%. Obydwie technologie razem pozwalają na uzyskanie pełnych obrazów ultrasonograficznych zwiększając efektywność pracy.

 

Jakość bez kompromisów

System ACUSON NX3 został opracowany po to, by usprawnić wykonywanie badań ultrasonograficznych. Zastosowano w nim najnowsze rozwiązania Siemensa w dziedzinie ultrasonografii, pozwalające dostosować konfigurację systemu do bieżących zastosowań klinicznych. Zaawansowane technologie obrazowania zwiększają wartość diagnostyczną każdego badania.

 

Lepsza jakość badań naczyniowych dzięki technologii Clarify Vascular Enhancement

Clarify™ Vascular Enhancement (VE) - Unikalna technologia obrazowania Siemensa zmniejsza szumy przepływu oraz artefakty w badaniach naczyń, co pozwala na uzyskanie wyjątkowej jakości obrazu, która ułatwia wykrywanie chorób naczyniowych.

 

Wyjątkowa technologia głowic firmy Siemens sprawia, że operator widzi więcej i wie więcej

System ACUSON NX3 zwiększa możliwości w zakresie wykrywania badań i diagnozowania potencjalnych zmian chorobowych dzięki wszechstronnemu zestawowi głowic. Nasza głowica VF12-4 zwiększa liniowe pole widzenia nawet o 32%, a głowica endokawitarna 220o aż o 75%.

 

Stabilna i nowoczesna architektura systemu zwiększają bezawaryjność

Najnowocześniejsza architektura cyfrowa obsługiwana przez system Microsoft® Windows® 7, a także zdalna pomoc techniczna wydłużają czas bezawaryjnego działania systemu ACUSON NX3.

 

Maksymalna opłacalność inwestycji dzięki zestawowi kompatybilnych głowic

System ACUSON NX3 oferuje w pełni kompatybilne głowice, pozwalając na zmniejszenie początkowych kosztów inwestycyjnych średnio o 31%.

 

Urządzenie na długie lata dzięki ciągłej modernizacji systemu

Dzięki przejrzystym procedurom aktualizacji system ACUSON NX3 ułatwia dostęp do najnowszych technologii ultrasonograficznych.

 

System ACUSON NX3 Elite może być wyposażony w głowice:

  • VF16-5, Linear Transducer

Wysokoczęstotliwościowa, szerokopasmowa głowica liniowa, wykonana w technologii Hanafy Lens, z możliwością obrazowania trapezowego. Głowica przeznaczona jest do badań naczyniowych, obrazowania małych narządów (tarczyca, piersi, jądra, prącie), powierzchownego układu mięśniowo-szkieletowego,  ortopedycznych, a także do badań dla medycyny ratunkowej.

  • C8-5, Curved Array Transducer

Szerokopasmowa głowica mikrokonweksowa. Głowica przeznaczona jest do badań mózgowo-naczyniowych oraz neonatologicznych badań: kardiologicznych, jamy brzusznej i głowy.

Dane Kontaktowe

  • icon
    MKJ Radiologia Sp. z o.o. Sp. k.,
    ul. Sucha 16, 80-531 Gdańsk.
  • icon
    +48 58 345 23 16